dział: DOM-OGRÓD
kategoria: materiały budowalne
data: 01-08-2022, 06:40:51
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: Plastmaker


Belki na suficie nadają wnętrzom oryginalny, rustykalny styl. Takie pomieszczenia wydają się promieniować ciepłem, błogostanem, a przy okazji prezentują się nadzwyczaj atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są ciężkie i trudne w montażu. A poza tym drewno musi się nawiasem mówiąc zestarzeć, by prezentować się tak atrakcyjnie, jak tego pragniesz. Szczęśliwie produkujemy rustykalne belki, które idealnie powielają rzeczywiste drewno.

Wyprodukowane na rdzeniu z twardego styropianu belki sufitowe są lekkie i nadzwyczaj nietrudno się je instaluje. Możesz stworzyć z nich naprawdę dowolną strukturę, które nie wymaga jakichkolwiek czynności pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. A nawet więcej, kupując nasze materiały płacisz wyłącznie za elementy, których potrzebujesz, ponieważ wszystko wytwarzamy szczegółowo na wymiar (u konkurencji zapłacisz dodatkowo za odrzut, który nawiasem mówiąc musisz sprzątnąć).

Zainteresowana? Odkryj i pokaż bliskim fotki naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie dodatkowo złożysz zamówienie na próbki naszych ozdób GRATIS .

Zapraszamy!

cena: 1 zł
kontakt: 721564516

Zdjęcie ogłoszenia nr 28690
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "materiały budowalne"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "DOM-OGRÓD"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: belki rustykalne, belki drewniane, imitacja drewna, maskownica styropianowa, maskownica drewnopodobna, belki sufitowePolub OLAWA.COM


Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja