dział: DOM-OGRÓD
kategoria: materiały budowalne
data: 01-08-2022, 06:40:51
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: Plastmaker


Zajmujemy się produkcją wyjątkowo realistycznych imitacji drewnianych. W naszym asortymencie znajdziesz belki rustykalne, deski dekoracyjne, maskownice rur i kabli, elastyczne deski elewacyjne. 

Zobacz bogate wzory 3d: Old, Retro, Medium, Rustic. Każdy z nich oferujemy w więcej niż 28 kolorach. Przez to perfekcyjnie dopasujesz rustykalne dekoracje do wystroju i klimatu Twego wnętrza. 

Lecz to nie wszystko!

Wszystkie dekoracje wytwarzamy na wymiar, dzięki dlatego nie powstają odpady, za które musiałbyś zapłacić. Możemy wykonać także nadzwyczaj grube (wysokości boków do 50 cm) jak i długie (max 5 metrów) belki rustykalne. 
Ośmiel się na wystrój pomieszczeń w klimacie, o którym marzyłeś od lat. Zafunduj sobie oryginalną ozdobę stropu, piękną dekorację ścienną albo w szykowny sposób zamaskuj kable, rury czy inne instalacje. Wszystko przy użyciu lekkich, superrealistycznych imitacji drewna bezpośrednio od wytwórcy – firmy Plastmaker.

Obejrzyj zdjęcia produktów i przykładowe realizacje na www.plastmaker.pl albo skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 48 721 564 516

cena: 1 zł
kontakt: 721564516

Zdjęcie ogłoszenia nr 28655
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "materiały budowalne"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "DOM-OGRÓD"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: belki rustykalne, belki drewniane, imitacja drewna, maskownica styropianowa, maskownica drewnopodobna, belki sufitowePolub OLAWA.COM


Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja