dział: DOM-OGRÓD
kategoria: materiały budowalne
data: 01-08-2022, 06:40:51
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: Plastmaker


Chcesz ukryć rury, przewody, ciągi wentylacyjne bądź inne instalacje? Przetestuj ofertę producenta ozdobnych imitacji drewna! Z wykorzystaniem naszych desek rustykalnych, ceowników i kątowników w trakcie maskowania nadasz wnętrzu unikalny, ciekawy charakter. 
Produkujemy:
ceowniki symetryczne i asymetryczne, zamykane deską albo klinem także z dekoracyjnymi krawędziami,
narożniki drewnopodobne, 
profile płaskie pełne jak i przelotowe, 
deski elastyczne.

W naszej ofercie znajdziesz belki rustykalne o wielkich gabarytach: wysokość i szerokość ścianek do 38 cm, a długość maksymalnie 5 metrów. Nie zapominaj, że kupując deski i belki dekoracyjne na wymiar zyskujesz, gdyż nie wydajesz pieniędzy na odpad. 

Z wykorzystaniem naszych produktów błyskawicznie i estetycznie ukryjesz także pęknięcia ścian i sufitów, podciągi, nawiewy, kanały. A to wszystko w gustownym i wyszukanym stylu starego drewna. Do wyboru masz aż pięć ultra realistycznych wzorców w 28 odcieniach. 
Aby zauważyć na własne oczy wyjątkowo realistyczne modele 3d naszych wyrobów, zamów już w chwili obecnej darmowe próbki na stronie www.plastmaker.pl (koszty wysyłki to jedynie 15 zł). Zamów próbki poprzez telefon: 721 564 516. Zapraszamy!

cena: 1 zł
kontakt: 721564516

Zdjęcie ogłoszenia nr 28629
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "materiały budowalne"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "DOM-OGRÓD"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: belki rustykalne, belki drewniane, imitacja drewna, maskownica styropianowa, maskownica drewnopodobna, belki sufitowePolub OLAWA.COM


Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja