dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 29-06-2022, 19:30:20
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Oława
dodający ogłoszenie: Grupa Ergis sp. z o.o.

Grupa ERGIS, środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC poszukuje kandydatów do Oddziału w Oławie na stanowisko:

PROWADZĄCY LINII PORODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: Oława

Twój zakres obowiązków:

-Samodzielna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
-Nadzorowanie pracy operatorów linii produkcyjnej,
-Realizacja planów produkcyjnych,
-Optymalizacja zużycia surowców i materiałów do produkcji,
-Dbanie o sprawność techniczną urządzeń oraz reagowanie na pojawiające się problemy techniczne,
-Dbanie o wysoką jakość produkowanych wyrobów.

Nasze wymagania:

-Doświadczenie w pracy jako lider linii/lider zmiany/ starszy operator maszyn produkcyjnych lub brygadzista,
-Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym,
-Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT,
-Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
-Znajomość obsługi komputera.

To oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Motywujący system wynagrodzenia – system premiowy,
-Wsparcie pracowników i przełożonych służących pomocą,
-Dofinansowanie do dojazdów do pracy i wypoczynku,
-Pracę w systemie równoważnym 12/12 h,
-Finansowanie podnoszenia kwalifikacji,
-Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Administratorem danych jest ERGIS-MANAGEMENT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-349, Tamka 16. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

kontakt: 604-159-152

Zdjęcie ogłoszenia nr 28611
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"

słowa kluczowe ogłoszenia: lider linii, zarządzanie, brygadzista, lider zmiany, zastępca szefa zmiany, szef zmiany

Polub OLAWA.COM

Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytuacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja