dział: DOM-OGRÓD
kategoria: materiały budowalne
data: 30-06-2022, 09:24:50
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: Plastmaker


Zaledwie teraz wszystkie imitacje drewna na plastmaker.pl oferujemy w cenie obniżonej o wartość podatku Vat! Czy uda Ci się skorzystać z tej okazji?

Produkujemy na wymiar imitacje drewna:
belki rustykalne, 
deski dekoracyjne,
maskownice rur i kabli,
elastyczne imitacje drewna na fasady.

Z nami oszczędzasz podwójnie: w obecnej chwili otrzymując aż 23% zniżki na całość oferty. Do tego nie płacisz za odpad, ponieważ wszystkie elementy perfekcyjnie pasują do Twojego wnętrza. 

Pozwól sobie na szczyptę komfortu i zaprezentuj swój niebanalny styl, kreując aranżację pomieszczeń, które zachwycą gości. Imitacje drewna perfekcyjnie nadają się do wykonania unikatowych dekoracji w miejscowych restauracjach, bufetach czy stoiskach. Doskonale prezentują się w salonie i alkowach, także w ośrodkach wypoczynkowych i rekreacyjnych. Możliwe, że będziesz chciał stworzyć sufit, od którego trudno oderwać spojrzenie w swoim biurze lub sali konferencyjnej?

Odkryj naszą propozycję, w chwili obecnej tańszą o wartość podatku VAT. Więcej na www.plastmaker.pl albo pod numerem telefonu 721 564 516. Zapraszamy!

cena: 1 zł
kontakt: 721564516

Zdjęcie ogłoszenia nr 28608
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "materiały budowalne"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "DOM-OGRÓD"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: belki rustykalne, belki drewniane, imitacja drewna, maskownica styropianowa, maskownica drewnopodobna, belki sufitowePolub OLAWA.COM


Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja