dział: USŁUGI
kategoria: prawnicze
data: 07-05-2021, 11:09:59
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Oława
dodający ogłoszenie: Kancelaria Prawna


Z uwagi na bardzo liberalne i mocno chroniące lokatorów przepisy prawa, właściciele nieruchomości, którzy postanawiają wynajmować swoje lokale, spotykają się często z olbrzymimi trudnościami z pozbyciem się niepłacących czynszu i dewastujących ich własność najemcami. W obliczu obowiązujących przepisów nie jest to wcale takie łatwe. Niemniej jednak, nasza Kancelaria podejmuje liczne działania mające na celu ochronę "świętego" prawa własności. Nasi prawnicy w szczególności występują w imieniu właścicieli z roszczeniami windykacyjnymi czy negatoryjnymi. Ponadto nasi windykatorzy i detektywi w niektórych przypadkach stosują niekonwencjonalne metody działań, mające na celu znacznie szybsze uzyskanie przez właścicieli władztwa nad swoją własnością, niż w toku wieloletnich procesów sądowych.

Działamy także na rzecz właścicieli nieruchomości, których prawo naruszają właściciele nieruchomości sąsiednich poprzez tzw. immisje. Podejmujemy wszelkie czynności zmierzające do zaniechania naruszeń, zarówno przed organami administracji, organami ścigania, sądami administracyjnymi czy sądami cywilnymi.

Zapraszamy do kontaktu!!!

www.twkancelaria.eu

kontakt: 538166433

Zdjęcie ogłoszenia nr 27582
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "prawnicze"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "USŁUGI"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: prawnik oława, oława prawnik, kancelaria oława, oława kancelaria, prawo budowlane, prawo upadłościowe, oława prawnikPolub OLAWA.COM


Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja