dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 03-03-2021, 11:28:57
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Godzikowice
dodający ogłoszenie: Zakłądy Usługowe


Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości wewnątrz obiektu w Godzikowicach k. Oławy. Praca dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności - stopień umiarkowany.

Zakres obowiązków: maszynowe mycie hali (hala czysta i zadbana), wymiana worków na śmieci, ręczne zamiatanie hali. Obsługa maszyny samojezdnej z operatorem.
Praca na strefie w Godzikowicach.

Mile widziana osoba posiadająca prawo jazdy i samochód.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę na 1/2 etatu na zmiany 6.00 - 12.00 i 12.00 - 19.00
- pakiet socjalny
- możliwość dofinansowania do wypoczynku, zakupu leków, rehabilitacji
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
- pełne przeszkolenie
- środki do pracy
- wsparcie działu HR i doświadczonej kadry kierowniczej
- pracę od zaraz w firmie z 30 letnim stażem na rynku w branży usług czystościowych

Kontakt w sprawie oferty: 723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.


cena: 1500 zł
kontakt: 723700420

Zdjęcie ogłoszenia nr 27447
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: operator maszyny czyszczącej, praca dla osoby z orzeczeniem godzikowice dobre warunkiPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytuacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja