dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 18-09-2020, 15:08:35
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Jelcz-Laskowice
dodający ogłoszenie: Jan


Dla producenta podzespołów dla branży automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko Lakiernik. Zakres obowiązków: przygotowanie mieszkanki podkładowej/lakierniczej, podkładowanie i lakierowanie, kontrola jakościowa, wykonywanie napraw wad lakierniczych. Praca od poniedziałku do piątku w trybie dwuzmianowym 6:00-14:00 / 14:00-22:00 – docelowo praca w trybie trzyzmianowym, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze oraz premia, pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe na życie, opieka medyczna, program poleceń, paczki świąteczne). Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: j.neumann@fallwork.pl

cena: 3000-5000 zł
kontakt: j.neumann@fallwork.pl

Zdjęcie ogłoszenia nr 27012
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: lakiernik, praca, jelcz-laskowicePolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytuacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja