dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 30-06-2020, 12:17:49
lokalizacja dodającego ogłoszenie: kraj
dodający ogłoszenie: Zlecenie na 2 miesiące do spokojnej Seniorki z pomocą domową

Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę! Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.com

Zlecenie nr 45584
Zlecenie na 2 miesiące do spokojnej Seniorki z pomocą domową
Data: 14.06-14.08.2020
Miejscowość: 88348 Bad Saulgau
Stawka: 1300 EURO

Pani Agnes (83 l., 170 cm, 80 kg) jest osobą spokojną, przyjazną i wdzięczną. Cierpi na niemoc starczą, choroby serca i reumatyzm. Seniorka jest po przebytym udarze, w związku z czym jest lewostronnie sparaliżowana. Komunikacja i orientacja czasowo przestrzenna są zachowane. Pani porusza się za pomocą laski lub wózka inwalidzkiego. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu, siadaniu, kąpieli, przebieraniu i czesaniu. Podopieczna ma ergoterapię, fizjoterapię oraz zajęcia z logopedą. Raz w tygodniu przychodzi osoba do sprzątania.
Pani mieszka z mężem w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką (na innym piętrze) z TV i internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

kontakt: 71 377 88 88

wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"

słowa kluczowe ogłoszenia:

Polub OLAWA.COM

Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytuacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja