dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 25-05-2020, 12:17:31
lokalizacja dodającego ogłoszenie: zagranica
dodający ogłoszenie: Medipe


Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę! Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.comZlecenie nr 44782
Brema – oferta dla Opiekunki z prawem jazdy
Data: 30.06-30.08.2020
Miejscowość: 28357 Bremen
Stawka: 1450 EURO

Pani Jutta (69 l., 179 cm, 60 kg) cierpi na zniedołężnienie starcze, nadciśnienie, cukrzycę, alergie na histaminę i aspirynę oraz jest po udarze i ma problemy z mową i ze wzrokiem (choruje na zaćmę). Seniorka opowiada te same rzeczy, pamięć jest mocno zaburzona. Porusza się z rollatorem lub na wózku inwalidzkim, potrzebuje wsparcia przy pielęgnacji, przebieraniu, korzystaniu z toalety. Podopieczna ma dietę wykluczającą produkty zawierające histaminę. Korzysta z usług fizjo- i ergoterapeuty, logopedy i neuropsychologa.
Sprzęty w domu: rollator, wózek inwalidzki i podnośnik przy wannie.
Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Jest do dyspozycji rower lub rodzina może dać do dyspozycji samochód. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką, internetem i TV oraz rower do dyspozycji.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.kontakt: 71 377 88 88


drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: opieka, opiekunkaPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytuacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja