dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 26-05-2020, 13:50:32
lokalizacja dodającego ogłoszenie: zagranica
dodający ogłoszenie: Oferta za 1450 EURO/mies. dla Opiekunki z prawem jazdy – okoli


Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę! Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.com


Zlecenie nr 45022
Oferta za 1450 EURO/mies. dla Opiekunki z prawem jazdy – okolice Drezna
Data: 11.05-11.07.2020
Miejscowość: 01445 Radebeul
Stawka: 1450 EURO

Pani Annelies (84 l., 165 cm, 65 kg) lubi rozwiązywać krzyżówki i oglądać TV, jest sympatyczna, cierpliwa, czasami despotyczna. Cierpi na zniedołężnienie starcze, choroby serca, nadciśnienie i miała wylew. Seniorka ma spowolnione myślenie i upośledzoną lewą stronę ciała, ale porusza się samodzielnie. Potrzebuje asekuracji podczas chodzenia i wsparcia przy pielęgnacji, przebieraniu i kąpieli. Dwa razy w tygodniu ma ergoterapię i gimnastykę. Do Podopiecznej codziennie przychodzi zewnętrzna opieka medyczna i pomaga przy myciu.
Pani mieszka z mężem, który przebywa w klinice, w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z internetem oraz samochód do dyspozycji.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.kontakt: 71 377 88 88

Zdjęcie ogłoszenia nr 26316
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: opiekaPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytuacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja