dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 29-05-2020, 15:34:07
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: HDOmedical


Opiekunka seniorki w Niemczech, Regensburg 1350 euro

Planowany termin wyjazdu: od zaraz na 6 tyg.

Wymagania: Średnia znajomość języka niemieckiego

Wynagrodzenie (Euro netto/miesiąc): 1350 euro plus zwrot kosztów podróży

Miejsce: 93055 Regensburg

Opis zlecenia: Pani 86 lat, 158cm, 95 kg, cierpi na niewydolność serca oraz cukrzycę. Seniorka ma problemy z poruszaniem się, ma protezę stanu kolanowego, chroniczne bóle. Pflegedienst przychodzi rano i wieczorem do podawania insuliny (w poniedziałki rozkłada dodatkowo leki), 2x w tyg przychodzi też pfegedienst do mycia. Podopieczna porusza się nza pomocą rolatora. Po południu Pani ma zajęcia z fizjoterapii. Do obowiązków opiekunki należy opieka, pomoc w higienie, prowadzenie domu, zakupy, gotowanie . Mieszka sama w domu jednorodzinnym, w domu jest kot. Dla opiekunki własny pokój na poddaszu piętro niżej jest toaleta dla opiekunki z umywalką, wanna wspólna w łazience podopiecznej, tv, internet, 10 min autobusem na zakupy. Pani , ma mieć zmianę protezy, ma też problemy z nerkami po powrocie ze szpitala potrzebuje także pomocy w nocy, dlatego potrzebna jest druga opiekunka.

Zgłoś się już dziś!
Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@hdomedical.pl lub prosimy o kontakt tel.: PL +48 669 914 984, PL 48 666 900 742, DE +49 1522 2680362

kontakt: 669914984

Zdjęcie ogłoszenia nr 26307
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: opiekaPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytuacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

By UAD 2004 - 2020 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja