dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 29-03-2020, 06:36:15
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: HDOmedical


Opiekunka w Niemczech, Bad Soden 1600 euro

Planowany termin wyjazdu: 04.04.2020 na 6 tyg.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego

Wynagrodzenie: 1600 euro plus 180 zwrot kosztów podróży

Miejsce: 65812 Bad Soden
Opis zlecenia: Pani ma 79 lat, jest mobilna. Seniorka ma początki parkinsona, jest lekko depresyjna, ma cewnik. Potrzebuje pomocy w higienie, towarzyszeniu jej na spacerachi wizytach u lekarza. Pan ma 80 lat, jest na wózku, ale przy nim nie trzeba nic robić, przychodzi Pflegedienst. Senior w domu jest samodzielny, radzi sobie. Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, przygotowanie posiłków, do dużego sprzątania przychodzi Pani. Małżonkowie noce przesypiają spokojnie, dużo czasu spędzają ze sobą w ciągu dnia zajmując się sobą wzajemnie. Bardzo miła i komunikatywna rodzina. Mieszkają w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest pokój z internetem.


HDOmedical zapewnia pełen zakres świadczeń i ubezpieczeń.

Zgłoś się już dziś!
Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@hdomedical.pl lub prosimy o kontakt tel.: PL PL +48 666 900 742, DE +49 1522 2680362

kontakt: 669914984

Zdjęcie ogłoszenia nr 25966
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: opiekaPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm