dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 17-01-2020, 15:31:19
lokalizacja dodającego ogłoszenie: zagranica
dodający ogłoszenie: Secawo


Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 1152
Oferowana stawka: 1250 EURO
Data wyjazdu: 01.02.2020
Miejscowość: Borken
Opis oferty pracy: Szukamy opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego do lat 95, 158 cm, ok. 74 kg, choruję na Alzhaimera, nadciśnienie, ma raka skóry, zanik mięśni, słabość starczą oraz inkontynencje.
Stopień niepełnosprawności: 5.
Pacjentka ma problemy z orientacją czasowo- przestrzenną. Występują także kłopoty z mówieniem, ze słuchem oraz ze wzrokiem.
Pacjentka jest osobą poruszającą się w większości na wózku inwalidzkim. Trzeba podnieść ją z łóżka do siadu i przesadzć na wózek. Sama nie ustoi na nogach.
Na wyposażeniu jest również łóżko pielęgnacyjne, krzesło prysznicowe oraz nakładka na toaletę.
Pani używa wkładek i pieluch. Jest zadbana, czysta, bez odleżyn. Potrzebuje pomocy podczas mycia i kąpieli. Pani je wszystko. Nie ma żadnej diety.
Pacjentce trzeba także pomóc przy spożywaniu posiłków ale nie ma żadnej diety. Pani nie ma problemów z zasypianiem. Raczej przesypia noce.
Seniorka raz w tygodniu na 2 godz. wyjeżdża na spotkanie towarzyskie dla osób starszych. Panią trzeba aktywizować.


Informacja na temat warunków mieszkaniowych:Pacjentka mieszka sama w domu jednorodzinnym w malej miejscowości. Do najbliższego sklepu jest ok. 15 minut na pieszo. Zakupy robi córka na podstawie listy sporządzonej przez opiekunkę/ jedzie wtedy do dużego sklepu/.. Do dyspozycji jest osobny pokój z własną łazienką/łazienka na piętrze/ oraz Internet.

Obowiązki Opiekuna: Do zadań opiekunki należy pomoc w codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie się oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.

Dodatkowe informacje:
www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław


kontakt: +48 71 738 40 47 – 50

Zdjęcie ogłoszenia nr 25438
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: opieka, praca, niemcyPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm