dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 11-12-2019, 09:13:22
lokalizacja dodającego ogłoszenie: zagranica
dodający ogłoszenie: Medipe


Zlecenie nr 41546

Oferta za 1500 euro/miesiąc + PREMIA; pomoc domowa, wyjścia do restauracji z Seniorem

Data: 12.12.2019 – 12.02.2020

Miejscowość: 24632 Lentföhrden

Stawka: 1500 EURO + DO 400 EURO PREMII

Pan Hans (90 l. 175 cm, 75 kg) ma początki demencji i cierpi na inkontynencję. Porusza się samodzielnie lub o lasce, nie potrzebuje pomocy. Pan potrzebuje pomocy pod prysznicem 2-3x w tygodniu przy pielęgnacji ciała. Nie ma problemów z jedzeniem, trzeba pilnować spożywania odpowiedniej ilości płynów. Przesypia noce. W ciągu dnia robi sobie drzemki. Kiedyś lubił polować i łowić ryby, na ten moment wychodzi na spacery na ok. 1h przy ładnej pogodzie. Chętnie wychodzi też np. do restauracji z Opiekunką.
Podopieczny pochodzi ze Śląska, nie mówi po polsku, jest jednak bardzo przywiązany do Polski i polskiej kuchni.

Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym w mniejszym miasteczku. Odwiedza go partnerka, która mieszka w domu obok. Dla Opiekunki przewidziany jest osobny pokój z własną łazienką, TV i internetem. Jest samochód do dyspozycji. 1x w tygodniu przychodzi pomoc, by trochę odciążyć opiekunkę.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego oraz czynne prawo jazdy.cena: 1500EURO zł
kontakt: 71 377 88 88

Zdjęcie ogłoszenia nr 25183
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia:Polub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm