dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 12-11-2019, 14:46:12
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: SECAWO


Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy.
OGŁOSZENIE
KRÓTKI WYJAZD!/PAN GÜNTER DO OPIEKI/1300 EUR/STEMWEDE/03.11-24.11/
Zlecenie nr: 2010
Oferowana stawka: 1550 EURO
Data wyjazdu: od 03.11.2019
Miejscowość: 65549 Limburg

Opis oferty pracy: Pacjent, 88 lat, 175 cm, 72 kg, osłabienie starcze. Stopień niepełnosprawności: 2. Pan Günter dobrze mówi, nosi okulary oraz aparat słuchowy. Podopieczny ma prawidłową orientację czasową, przestrzenną, osobową oraz sytuacyjną. Na wyposażeniu do dyspozycji podopiecznego jest rolator, stołek prysznicowy, łóżko pielęgnacyjne.

Pan Günter:
• porusza się samodzielnie, po schodach wchodzi z pomocą drugiej osoby bądź trzyma się poręczy, na spacerze wspomaga się rolatorem;
• potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu się;
• potrzebuje pomocy podczas mycia pod prysznicem;
• samodzielnie korzysta z toalety, na noc asekuruje się pieluchomajtkami/pampersami;
• je i pije samodzielnie, nie przestrzega diety, nie ma problemów z połykaniem i żuciem, trochę za mało pije, dlatego trzeba mu na to zwracać uwagę;
• przyjmuje środki nasenne, nie ma problemów z zasypianiem i przesypia noce;
• uczestniczy w domowych zajęciach gimnastycznych;

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pan Günter mieszka z żoną w domku jednorodzinnym na obrzeżach miasteczka Stemwede. Opiekunka ma osobny pokój z dostępem do internetu oraz telewizją.


Obowiązki Opiekuna: Wykonywanie prac domowych: pranie, gotowanie, porządki domowe, zakupy. Aktywizacja podopiecznego, wspólne spacery. Czynna jazda samochodem.

Wymagania: Opiekunka musi znać język niemiecki w stopniu średniozaawansowanym oraz posiadać prawo jazdy. Palenie papierosów jest możliwe tylko na zewnątrz.

Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

kontakt: +48 71 738 40 47 – 50

Zdjęcie ogłoszenia nr 24974
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: praca niemcy niemczech opieka euro średniozaawansowany niemiecki zlecenie niemcyPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm