dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 21-11-2019, 11:13:46
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Jelcz-Laskowice
dodający ogłoszenie: OPIEKA NAD PANEM BERNDEM!/KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI/KIRBURG/1350 E


Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy.
OGŁOSZENIE
OPIEKA NAD PANEM BERNDEM!/KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI/KIRBURG/1350 EUR/25.10-15.12/
Zlecenie nr: 1738
Oferowana stawka: 1350 EURO
Data wyjazdu: od 25.10.2019
Miejscowość: 57629 Kirburg

Opis oferty pracy: Pacjent, 72 lata, 165 cm, 65 kg, cierpi na zniedołężnienie, chorobę Parkinsona, demencję oraz inkontynencję. Stopień niepełnosprawności: 2.

Pan Bernd nie ma problemów ze wzrokiem i słuchem, gorzej jest z mową. Z powodu demencji ma problemy z orientacją czasowo-sytuacyjną. Jest osobą mobilną, porusza się za pomocą rolatora. Wymaga wsparcia przy higienie osobistej i intymnej oraz przy ubieraniu i rozbieraniu się. Pan Bernd ma problemy z inkontynencją moczową, nosi pieluchomajtki.

Pani Bern nie przestrzega żadnej diety, nie ma problemów z jedzeniem, przełykaniem i przeżuwaniem, trzeba zachęcać go do picia. Może się raz na jakiś czas zdarzyć, że będzie potrzebował pomocy przy pójściu do toalety. Do dyspozycji podopiecznej na miejscu zlecenia są: łózko pielęgnacyjne, rolator, wózek inwalidzki.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pan Bernd mieszka ze swoją partnerką życiową na wsi w domu jednorodzinnym z ogrodem i balkonem. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z radiem, telewizją, dostępem do internetu oraz osobnym WC. W przygotowanie jest także osobna łazienka. Zakupami zajmuje się rodzina.

Obowiązki Opiekuna: Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe. Ubieranie/rozbieranie, kąpanie, pomoc przy toalecie.

Wymagania: Opiekunka musi znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz posiadać prawo jazdy. Palenie papierosów możliwe jest tylko na zewnątrz.

Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

kontakt: +48 71 738 40 47 – 50

Zdjęcie ogłoszenia nr 24970
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: praca niemcy niemczech opieka euro komunikatywny niemiecki zlecenie niemcyPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm