dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 12-11-2019, 14:46:12
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Jelcz-Laskowice
dodający ogłoszenie: SECAWO


Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy.
OGŁOSZENIE
PRACA DLA OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH!/PODSTAWOWY NIEMIECKI/1300 EUR/25.10-12.12/
Zlecenie nr: 1989
Oferowana stawka: 1300 EURO
Data wyjazdu: od 25.10.2019
Miejscowość: 65549 Limburg

Opis oferty pracy: Pacjentka, 88 lat, 160 cm, 50 kg, cierpi na zniedołężnienie, chorobę Parkinsona, demencję oraz choroby serca. Stopień niepełnosprawności: 3

Pani Klara nie ma problemów ze wzrokiem i słuchem, gorzej jest z mową. Z powodu demencji ma problemy z orientacją czasowo-sytuacyjną. Jest osobą mobilną, wymagającą asekuracji podczas poruszania się. Wymaga wsparcia przy higienie osobistej i intymnej oraz przy ubieraniu i rozbieraniu się. W wypadku zjedzenia zbyt wielkiej ilości sałatek czy owoców, może mieć częściowe problemy z inkontynencją kałową (nosi wkładki asekuracyjne). Pani Klarze należy pomagać także przy jedzeniu i piciu, może się także co jakiś czas zdarzyć, że będzie potrzebować w nocy pomocy przy pójściu to toalety (w zależności od ilości spożytych płynów).


Do dyspozycji podopiecznej na miejscu zlecenia są: łózko pielęgnacyjne

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pani Klara mieszka z córką i wnukiem w małym mieście, domu jednorodzinnym z ogrodem i balkonem. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z radiem oraz dostępem do internetu. Do najbliższego sklepu jest ok. 10 na piechotę (ale zakupami zajmuje się rodzina).

Obowiązki Opiekuna: Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe. Ubieranie/rozbieranie, kąpanie, pomoc przy toalecie. Aktywizacja podopiecznej, wspólne spacery, gry.

Wymagania: Opiekunka musi znać język niemiecki w stopniu przynajmniej podstawowym oraz być osobą niepalącą.

Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław
kontakt: +48 71 738 40 47 – 50

Zdjęcie ogłoszenia nr 24964
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: praca niemcy za granica opieka euro podstawowy niemieckiPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm