dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 12-11-2019, 10:29:52
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Jelcz-Laskowice
dodający ogłoszenie: SECAWO

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy.
OGŁOSZENIE
POWRÓT PRZED ŚWIĘTAMI!/Opieka dla Pana Williego/1400 EUR/25.10-21.12/
Zlecenie nr: 1988
Oferowana stawka: 1400 EURO
Data wyjazdu: od 25.10.2019
Miejscowość: 79249 Merzhausen

Opis oferty pracy: Pacjent, 88 lat, 184 cm, 82 kg, Parkinson. Stopień niepełnosprawności: 4
(2x w tygodniu przychodzi zewnętrzna służba medyczna – Pflegedienst-kąpią podopiecznego, 2x w tygodniu przychodzi też rehabilitant). Pan Willi ma problemy z mową i słuchem, nosi okulary. Z powodu demencji ma częściowe problemy z orientacją sytuacyjną, natomiast czasowo, przestrzennie i sytuacyjnie orientuje się dobrze. Do dyspozycji podopiecznego na miejscu zlecenia są: laska, rolator, wózek inwalidzki, łózko pielęgnacyjne, stołek prysznicowy.
Pan Willi:
• porusza się głównie na wózku, Trzeba mu pomóc wstać, czasem trzeba dźwignąć, ale robi się to z żoną i podopieczny pomaga. Żona podopiecznego rozdziela lekarstwa i wykonuje większość czynności opiekuńczych przy mężu. Opiekunka praktycznie tylko ją wspiera.
• Podopiecznego kąpie Pflegedienst/ a ubiera się i rozbiera ze wsparciem;
• jest osobą częściowo inkontynentną, korzysta z toalety ze wsparciem drugiej osoby, jest cewnik , którym opiekuje się żona.
• podczas jedzenia czasem potrzebuje pomocy/ trzeba pokroić jedzenie na drobne kawałki/, samodzielnie pije, nie przestrzega diety, nie ma problemów z połykaniem i żuciem;
• nie przyjmuje środków nasennych, przesypia noce i śpi od 20.00do 9.30
• nie potrzebuje pomocy w nocy;
• uczestniczy w zajęciach gimnastycznych w domu;
• z charakteru p. Willi jest osobą spokojną, wdzięczną ,cierpliwą, i kochaną;
• leki podaje żona, w nocy jeśli jest potrzeba tez wstaje żona. Opiekunka w nocy śpi-to jest zarządzenie rodziny.
• W soboty i niedziele przychodzą córki, wtedy Opiekunka ma 2x po pół dnia wolne.
Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pan Willi mieszka z żoną Margeritą w domu wielorodzinnym w centrum miasta. Żona bardzo życzliwa, troskliwa i ciepła osoba jest całkowicie mobilna, prowadzi auto i robi zakupy i posiłki. Raczej nie dopuszcza opiekunki do kuchni, ewentualnie do pomocy. Opiekunka też może robić zakupy. Do najbliższego sklepu jest ok 15 minut pieszo. Niczego nie brakuje, kupuje się wszystko o co poprosi opiekunka. Na weekendy przyjeżdżają 2 córki. Opiekunka ma w związku z tym w soboty i niedziele po ½ dnia wolnego. Wtedy córki przejmują opiekę nad podopiecznym. Bardzo fajne osoby. Opiekunka ma osobny pokój z własną łazienką, telewizją/ są tez polskie programy/ oraz dostępem do internetu. Dom otoczony jest pięknym ogrodem. Dom jest czysty, żona podopiecznego również bardzo czysta osoba. Widoki są niesamowite ponieważ to Schwarzwald. 20km od Francji , 65km od Szwajcarii.

Obowiązki Opiekuna: Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy. Aktywizacja podopiecznej, wspólne spacery, gry.

Wymagania: Opiekunka musi znać język niemiecki w stopniu średniozaawansowanym (B1) oraz być osobą niepalącą.

Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

kontakt: +48 71 738 40 47 – 50

wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"

słowa kluczowe ogłoszenia: praca niemcy niemczech opieka euro niemiecki zlecenie niemcy premie

Polub OLAWA.COM

Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm