dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 12-11-2019, 10:29:52
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Powiat Oława
dodający ogłoszenie: SECAWO


Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Pani Annerose do opieki/Okolice Hanoweru/1200 EUR/KRÓTKI WYJAZD/04.11-04.12
Zlecenie nr: 1894
Oferowana stawka: 1200 EURO
Data wyjazdu: od 04.11.2019
Miejscowość: 31535 Neustadt am Rübenberge


Opis oferty pracy: Pacjentka- lat 80, 158cm, 98kg, astma, cukrzyca, osłabienie starcze, początki Parkinsona, jeździ na wózku (ale sama na wózek wchodzi, schodzi, czasem trzeba ją asekurować)
Częściowo zaburzony słuch i wzrok, nosi okulary. Z mową nie ma problemu. Orientacja czasowo- przestrzenna nie jest zaburzona. Umysłowo w pełni sprawna.

Podopiecznej należy pomóc podczas ubierania/rozbierania, kąpieli (w dużej mierze radzi sobie z tym sama, jest samodzielna).

Je i pije samodzielnie. Nie ma problemu z przeżuwaniem i połykaniem.

Przesypia noce, nie budzi się.

3 razy w tygodniu jeździ na dializy.

Podopieczna jest osobą bardzo uprzejmą, miłą, ciepłą, zadbaną. Lubi oglądać TV, czytać, odpoczywać w ogrodzie. Jest bardzo rezolutna, żartobliwa.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Mieszka w domu jednorodzinnym na wsi pod Hannoverem (ok 35km od Hannover). Do najbliższego sklepu jest ok 15 minut pieszo. Opiekunka ma osobny pokój z łazienką, telewizją oraz dostępem do internetu.
Pomieszkuje z nią córka.
Obowiązki Opiekunki: Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy, jazda samochodem.

Wymagania: Opiekunka musi znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym (A2) i posiadać prawo jazdy, palenie papierosów możliwe jest tylko na zewnątrz.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocławkontakt: +48 71 738 40 47 – 50

Zdjęcie ogłoszenia nr 24929
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: praca niemcy niemczech opieka euro niemiecki zlecenie niemcy premie świętaPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm