dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 12-11-2019, 10:29:52
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Domaniów
dodający ogłoszenie: Pan Jens do opieki/Hamburg/1350 EUR+ PREMIE ŚWIĄTECZNE/31.10-0


Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Pan Jens do opieki/Hamburg/1350 EUR+ PREMIE ŚWIĄTECZNE/31.10-07.01/Komunikatywny niemiecki (A2) wymagany
Zlecenie nr: 1775
Oferowana stawka: 1350 EURO
Data wyjazdu: od 31.10.2019
Miejscowość: 21149 Hamburg

Opis oferty pracy: Pan Jens, lat 51, 190 cm, 125 kg, po wypadku samochodowym sparaliżowany od pasa w dół, amputowano mu także lewe przedramię, ma założony cewnik na stałe oraz stomie. Do pacjenta przychodzi zewnętrzna służba medyczna, która na miejscu służy pomocą przy wymienianiu woreczków od cewnika oraz stomii. Pan porusza się na wózku, ale również porusza się samodzielnie dostosowanym do jego potrzeb samochodem. Pan nie ma problemów z mowa, słuchem oraz wzrokiem. Orientację czasowo – przestrzenną, sytuacyjna oraz osobową ma dobrą. Potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu się oraz podczas mycia. Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciwodleżynowym, wózek inwalidzki, winda przy łóżku oraz wannie. Potrzebuje wsparcia podczas jedzenia, spożywa małe porcje. Samodzielnie je, nie ma problemów z żuciem i połykaniem. Nie przyjmuje środków nasennych i przesypia noce. Bierze udział w domowych zajęciach gimnastycznych. Pan ma także 5 kotów w domu.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pacjent mieszka z żoną w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Do najbliższego sklepu jest ok. 15 minut na pieszo. Do dyspozycji jest osobne mieszkanie (pokój z osobną łazienką i kuchnią), Internet oraz TV.

Obowiązki Opiekunki: Zakupy, gotowanie od czasu do czasu, pranie, prasowanie, sprzątanie, karmienie kotów.

Wymagania: Opiekunka musi znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym (A2), palenie papierosów możliwe jest tylko na zewnątrz.

Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław


kontakt: +48 71 738 40 47 – 50

Zdjęcie ogłoszenia nr 24912
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: praca niemcy niemczech opieka euro niemiecki zlecenie niemcy premie świętaPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm