dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 12-11-2019, 14:46:12
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Gmina Oława
dodający ogłoszenie: SECAWO


Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Pani Elvira do opieki/BLISKO GRANICY Z POLSKĄ/Drezno/1300 EUR+ PREMIE ŚWIĄTECZNE/28.10-09.01/Komunikatywny niemiecki
Zlecenie nr: 1870
Oferowana stawka: 1300 EURO
Data wyjazdu: od 28.10.2019
Miejscowość: 01307 Dresden
Opis oferty pracy: Seniorka, 90 lat, 145 cm, 38 kg, cierpi na osłabienie starcze oraz początkującą demencję. Choruje na nowotwór nerek (nietrzymanie moczu, używa pieluch), reumatyzm, osteoporoza. Pani przeszła udar oraz ma rozrzedzoną krew oraz odleżyny. Posiada 4 stopień niepełnosprawności. Ze względu na wiek Pani również ma umiarkowane problemy ze wzrokiem, słuchem oraz mową, w tym zakresie wspomaga się okularami oraz aparatem słuchowym. Z powodu demencji ma częściowe problemy z orientacją czasowo-przestrzenną.

Pani Elvira:
• podopieczna jest osoba leżącą,
• potrzebuje pełnej pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu się,
• mycie podopiecznej odbywa się w łóżku,
• jest osobą inkontynentną, używa pieluch,
• je i pije ze wsparciem drugiej osoby, nie przestrzega diety, ma problemy z połykaniem i żuciem, dlatego też posiłki powinny być odpowiednio podane (pokrojone na mniejsze kawałki). Panią należy zachęcać do posiłków oraz regularnego picia,
• przesypia noce (21:00 – 8:00 ), w ciągu dnia śpi 2 godz.,
• W nocy trzeba do podopiecznej wstać 2-3x aby ja przekręcić na drugi bok, w celu uniknięcia odleżyn,
• Na wyposażeniu do dyspozycji podopiecznej są: rolator, wózek inwalidzki, toaleta nocna, łóżko pielęgnacyjne, materac przeciwodleżynowy, podnośnik wannowy.Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pani Elvira mieszka sama w mieszkaniu w dużym mieście na 10 piętrze z windą. Do najbliższego sklepu jest ok 10 minut pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu (od sąsiada-opiekunka otrzymuje hasło do Wi-Fi). Córka często odwiedza podopieczną i służy pomocą.

Obowiązki Opiekuna: Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy. Dookoła jest pełno sklepów. Jest rower na zleceniu. Podopieczna zostawia się samą jak wychodzi się na zakupy. Córka daje pieniądze. Nie brakuje niczego, kupuje się to co opiekunka potrzebuje. Aktywizacja podopiecznej, wspólne spacery, gry. Czas wolny –wyjść można po uzgodnieniu z córka gdzieś dalej, ponieważ pacjentka nie wstaje sama.

Wymagania: Opiekunka musi znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Palenie papierosów możliwe jest tylko na zewnątrz.

Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław


kontakt: +48 71 738 40 47 – 50

Zdjęcie ogłoszenia nr 24876
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: praca niemcy niemczech opieka euro niemiecki zlecenie niemcy premie świętaPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm