dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 12-11-2019, 14:46:12
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: SECAWO


Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy

OGŁOSZENIE
Opieka nad panią Ingrid/1400 EUR/Heidenheim/25.10-05.01/PREMIE ŚWIĄTECZNE+/ Średniozaawansowany niemiecki (B1)
Zlecenie nr: 1907
Oferowana stawka: 1400 EURO
Data wyjazdu: od 25.10.2019
Miejscowość: 89520 Heidenheim
Opis oferty pracy: Seniorka, 79 lat, ma 168 cm wzrostu, waży 60 kg, Stopień niepełnosprawności: 3. Pani Ingrid cierpi na zniedołężnienie, cukrzycę oraz demencję. Podopieczna nie ma problemów z mową, słuchem i wzrokiem. Ma prawidłową orientację czasowo-przestrzenną, porusza się za pomocą laski do chodzenia i/lub rolatora.
Nie ma problemów z inkontynencją.

Pani Edith potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się, pomocy przy pójściu do toalety, wymaga wsparcia przy wstawaniu i poruszaniu się, należy także kontrolować u niej przyjmowanie posiłków i płynów oraz lekarstw.


Informacja na temat warunków mieszkaniowych: w domu jednorodzinnym w miasteczku Heidenheim. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do telewizji i internetu.

Obowiązki Opiekuna: Do zadań opiekunki należy pomoc w codziennych czynnościach jak ubieranie/rozbieranie, pomoc w toalecie, kąpanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie, sprzątnie oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.
Wymagania: Opiekunka musi znać język niemiecki w stopniu średniozaawansowanym (poziom B1) oraz być osobą niepalącą.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław


kontakt: +48 71 738 40 47 – 50

Zdjęcie ogłoszenia nr 24869
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: praca niemcy niemczech opieka euro niemiecki zlecenie niemcy premiePolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm