dział: RÓŻNE
kategoria: różne sprzedam
data: 15-10-2019, 05:47:50
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Wola
dodający ogłoszenie: puh intia
wizytówka oferenta i aktualne ogłoszenia

ZDROWSZA, PACHNĄCA KĄPIEL - VITARAIN to wielofunkcyjny filtr do wody, podłączany do baterii prysznicowej. Aplikuje witaminę C do skóry i ciała. Oczyszcza wodę z chloru, rdzy i innych szkodliwych substancji. Jest z powodzeniem stosowany do aromaterapii.

Każda kąpiel z użyciem filtra VITARAIN odmładza, zwiększa odporność organizmu, poprawia nastrój, wspomaga leczenie chorób skóry, nawilża i rozjaśnia skórę.

VITARAIN Jest wzbogacony w dużą ilość wit. C, która posiada właściwości przeciwutleniające. Powstrzymuje efekty starzenia. Rozświetla, odżywia i sprawia, że skóra staje się miękka, zdrowa i wygląda młodziej. Skutecznie oczyszcza wodę z chloru (99,9%), rdzy i szkodliwych substancji. Działa nawilżająco, przeciwdziała wysuszeniu skóry i chroni przed chorobami cywilizacyjnymi. Doskonały do aromaterapii. Dzięki delikatnym, świeżym i naturalnym zapachom poprawisz sobie nastrój, pozbędziesz się napięcia spowodowanego stresem, przywrócisz harmonię ciału i duszy.

Montaż VITARAIN jest dziecinnie prosty. Zajmuje nie więcej niż minutę i nie wymaga posiadania specjalistycznych umiejętności. Filtr dopasowany jest do standardowych elementów prysznica, można go montować przy baterii lub przy słuchawce prysznicowej. Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu.

W sprzedaży obecnie dostępnych jest pięć zapachów : róża, lawenda, cytryna, obojętny, sosna.

Cena 199 zł brutto + koszt przesyłki, wraz z wkładem o dowolnym zapachu. Wkład wystarczy dla czteroosobowej rodziny na średnio 4 miesiące. Późniejszy koszt wymiany wkładu to 89 zł brutto.

Produkt opatentowany, dopuszczony do obrotu na terenie EU na podstawie kart charakterystyki. Zachowuje ważność 2 lata od momentu otwarcia wewnętrznego opakowania. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.

VITARAIN SW-07

Witaminowy filtr prysznicowy
Producent: SINWOO KOREA
Wymiary: 47 x 140 mm
Okres eksploatacji: 7200 l
(120 litrów dziennie = 2 miesiące)
Waga: 170 g (witamina C – 70 g)
Maksymalne ciśnienie: 8,27 Bar
Maksymalna temperatura: 55°C
Łatwy montaż na podstawie dołączonej instrukcji

Do kupienia w promocyjnej, najniższej cenie w Polsce 179 zł na portalu aukcyjnym intia.pl

kontakt: 799118191

Zdjęcie ogłoszenia nr 24675
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "różne sprzedam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "RÓŻNE"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia:Polub OLAWA.COM


Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm