dział: PRACA
kategoria: praca szukam
data: 16-10-2019, 16:54:41
lokalizacja dodającego ogłoszenie: zagranica
dodający ogłoszenie: Anna Idzikowska


Szanowni Państwo
Posiadam 20-letnie doświadczenie zawodowe w działach personalnych w globalnych fabrykach produkcyjnych tj.Lucent Technologies Poland,APW Poland oraz Volex Poland Sp.z o.o.w mojej rodzinnej Bydgoszczy, Płońsku oraz w Tczewie, w których zajmowałam poszczególne stanowiska pracy począwszy od Asystentki kierownika działu Informatyki poprzez stanowisko Specjalisty ds.Personalnych w firmie APW Poland Sp z o.o w Płońsku skończywszy na stanowisku Kierownika działu zasobów ludzkich i administracji w firmie Volex Poland Sp.z o.o.w Bydgoszczy i w Tczewie, w której po 3 latach mojej pracy awansowałam na stanowisko Kierownika HR z funkcją na Europe.
W trakcie mojego zatrudnienia w firmie Volex Poland Sp.z o.o. miałam możliwość wyjazdów służbowych do pozostałych lokalizacji ww Firmy w Europie, Azji i Indonezji, gdzie mogłam poznać wielu interesujących ludzi i zapoznać się z obowiązującymi tam regulacjami prawnymi.
Po wielu latach mojej pracy w Firmie Volex Poland Sp.z o.o. i podjęciu decyzji przez Zarząd firmy Volex o zamknięciu oby dwóch fabryk w Polsce wróciłam do mojej rodzinnej Bydgoszczy, w której otrzymałam nową propozycję pracy w Centrum Onkologii w dziale personalnym jako Specjalista ds.Personalnych. Pracowałam w ww Szpitalu 6 lat.
Ostatnim moim miejscem pracy był Hotel BRDA w Bydgoszczy, gdzie pracowałam w systemie 12-godzinnym tj.6-18 i 18-6.
W stopniu komunikatywnym posługuje się językiem angielskim i językiem niemieckim. W stopniu średnim znam język rosyjski i w stopniu podstawowym mówię po japońsku ponieważ w kraju kwitnącej wiśni byłam 3 krotnie w sumie 18 miesięcy.
Jezeli moje doświadczenie zawodowe zainteresowało Państwa i poszukujecie Państwo właśnie takiego pracownika jak ja to proszę o kontakt ze mną pod nr telefonu kom. 0-730-628-388.
Z poważaniem
Anna Idzikowska
Bydgoszcz
Kom.0-730-628-388

kontakt: 0-730-628-388

Zdjęcie ogłoszenia nr 24642
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca szukam"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: hrPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm