dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 22-08-2019, 15:07:52
lokalizacja dodającego ogłoszenie: zagranica
dodający ogłoszenie: SFS International

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce...
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji – nadziewanie mięsa na szaszłyki
Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska

Obowiązki:
• Nadziewanie mięsa drobiowego wraz z warzywami na szaszłyki
Mile widziane:
• Doświadczenie na linii produkcyjnej w sektorze mięsnym lub na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego
• Książeczka sanepidowska
• Prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)
Oferujemy:
• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Atrakcyjne zarobki
• Ubezpieczenie Compensa Voyage
• Opiekę koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na Nasz adres e-mail:
praca@sfsinternational.pl
Podając w tytule: Pracownik Produkcji - Szaszłyki
Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP, a także referencjeoraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.

kontakt: +48 733881106

wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"

słowa kluczowe ogłoszenia: #produkcja #pracazagranicą #pakowanie

Polub OLAWA.COM

Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm