dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 23-07-2019, 03:40:05
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: Medipe

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 37256
Data wyjazdu 27.07- 07.09.2019
Miejscowość: 88437 Äpfingen
Stawka: 1380 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Opis zlecenia:
Pan Alfred (91 l.) cierpi na osłabienie starcze i demencję. Podopieczny porusza się samodzielnie, ale cały czas korzysta z laski. Orientacja czasowo przestrzenna jest częściowo zaburzona. Potrzebuje pomocy Opiekunki przy przebieraniu. Czasami wstaje w nocy, ale nie budzi Opiekunki. Rano i popołudniu wychodzi sam na spacer. 1 x w miesiącu przychodzi sprzątaczka na 4 godziny.
Podopieczny mieszka sam w na wsi w domu. W zakupach pomaga syn Podopiecznego. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny pokój wraz z internetem i TV.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1600 Euro + Premia wakacyjna!
- jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- bezpłatny dyżur psychologa,
- bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.
Nie znasz języka niemieckiego? Nauczymy Cię! Zapisz się na kurs niemieckiego w Medipe – zadzwoń 71 377 88 76!

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315

Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

cena: 1380EURO zł
kontakt: 71 377 88 88

Zdjęcie ogłoszenia nr 24038
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"

słowa kluczowe ogłoszenia: medipe, opiekun, praca za granicą

Polub OLAWA.COM

Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm