dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 24-04-2019, 07:40:31
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: SECAWO


Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 649
Oferowana stawka: 1400 EURO
Data wyjazdu: 23.04.2019
Miejscowość: Rheine
Opis oferty pracy: Pacjent, 176 cm, 80 kg, Pan porusza się ze wsparciem drugiej osoby przy balkoniku bądź na wózku inwalidzkim/elektrycznym/Sam wstaje z łóżka czy z wózka. Czasem jeździ z opiekunką na zakupy na wózku - nie pcha się go. Ma problemy z sercem, jest po wylewie. Pan ma lekkie problemy z komunikacją i orientacją - stwierdzono początkową demencję.
Potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu się oraz podczas mycia. Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, balkonik, wózek inwalidzki, winda przy schodach. Noce zazwyczaj przesypia. Jeśli potrzebowałby w nocy pomocy w dojściu do toalety, zadzwoni przez baby phone.
Pan używa pielucho majtek. Korzysta również z toalety. Sam je, trzeba mu jedzenie pokroić. Jest osobą spokojną i często w dobrym nastroju. Jest bardzo rozmowny, nie jest wybredny. Dziękuje za wszystko, jest wdzięczny.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pacjent mieszka w domu jednorodzinnym na dole, na górze mieszka syn
/ bardzo miła osoba/. Dom znajduje się na obrzeżach miasta. Do najbliższego sklepu jest ok. 10 minut na pieszo/ Rewe/. Duże zakupy robi się z synem. Kupuje się wszystko co jest potrzebne. Pieniędzy nie brakuje. Do dyspozycji pokój z internetem i tv , łazienka wspólna. Pokój pacjenta jest przechodni- do kuchni, Rodzina jest bardzo w porządku, wyczulona na potrzeby opiekunki.

Obowiązki Opiekuna: Do zadań opiekunki należy pomoc w codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie się oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.
Wymagania: Opiekunka powinna znać język niemiecki w stopniu Średnio-zaawansowanym.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław


cena: 5500 zł
kontakt: 717384050

Zdjęcie ogłoszenia nr 23317
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: opiekun/kaPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm