dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 15-12-2018, 14:59:24
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Oława
dodający ogłoszenie: „Społem” Oława Sp. z o.o.


,,Społem’’ Oława Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
SPRZEDAWCA – KASJER
Miejsce pracy - OŁAWA

Oczekujemy:
- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
- umiejętności pracy w zespole,
- uczciwości i chęci do pracy.
- aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości ich wyrobienia)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w pełnym wymiarze czasu pracy),
- szkolenie wdrożeniowe,
- dodatek za pracę na stoisku mięsno - wędliniarskim,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pakiet socjalny dla pracowników i członków rodzin (paczki, bony z okazji świąt, dofinansowanie do kolonii i wiele innych),
- atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego,
- imprezy firmowe.

Wymagania:
- stosowanie standardów firmy w zakresie:
• obsługi klienta,
• zatowarowania i ekspozycji na sali sprzedaży,
• dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy,
- obsługa kasy fiskalnej.

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH
Informujemy, że „Społem” Oława Spółka. z o. o. z siedzibą w Oławie, zwana dalej "Administratorem danych" będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Może Pani/Pan skontaktować się z administratorem wysyłając pismo na adres: Ul. Brzeska 19, 55-200 Oława.
Administrator danych będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO*, tj. wyrażenia przez Panią/Pana zgody,
a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana rozszerzonej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Pani/Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem zleceniobiorców świadczących usługi informatyczno-serwisowe na rzecz administratora danych oraz w przypadkach przewidzianych przepisami prawa.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż czas trwania obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji - przez okres nie dłuższy niż 1 rok.
Posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia
lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji powyższych celów, a konsekwencją odmowy ich podania jest brak możliwości udziału w rekrutacji.
Pani/Pana dane nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji
(w tym profilowania).
*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

WAŻNE
Prosimy dodaj do swojego zgłoszenia na stanowisko pracy następujące oświadczenia:
- Zapoznałam/em się z Informacją dotyczącą danych osobowych zamieszczoną w ogłoszeniu o pracę.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „Społem” Oława sp. z o.o. z siedzibą w Oławie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu rekrutacji.

A jeżeli wyrażasz zgodę na dłuższe przetwarzanie danych tj. do roku od dnia zgłoszenia, prosimy dodaj również oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „Społem” Oława sp. z o.o. z siedzibą w Oławie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesów rekrutacji prowadzonych w przyszłości, nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku od dnia mojego zgłoszenia.

kontakt: 71 303 60 32


drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia:Polub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm