dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 15-12-2018, 14:59:24
lokalizacja dodającego ogłoszenie: zagranica
dodający ogłoszenie: MEDIPEZlecenie nr 29657
ZLECENIE Z PREMIĄ DLA OPIEKUNA – NA MIESIĄC
Data wyjazdu 04.12. – 07.01.2019
Miejscowość: 95032 Hof
Stawka: 1340 EURO + DO 400 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ

Podopieczna (87 l.) to bardzo drobna Seniorka, która choruje na osłabienie wieku starczego, osteoporozę oraz spastyczność. Ma problemy z mową. Porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy transferze. Seniorka potrzebuje pomocy podczas jedzenia i picia. Codziennie rano i wieczorem mycie Pani odbywa się w łóżku. Raz w tygodniu przychodzi Caritas i Pflegedienst do pomocy przy kąpieli.
Podopieczny (88 l.) cierpi na osłabienie wieku starczego, wysokie ciśnienie i osteoporozę, ma problemy z sercem. Jest w dużej mierze samodzielny. Potrzebuje wsparcia podczas kąpieli, przebierania się. Pan porusza się o rollatorze. Sam korzysta z toalety. Seniorzy nie potrzebują pomocy w nocy.
Na zleceniu znajdują się: rollator, wózek inwalidzki, łózko pielęgnacyjne, podnośnik do wanny oraz przenośna toaleta. Jest też babyphone.
Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekuna jest własny pokój z TV, radiem i internetem oraz własna łazienka.
Obowiązki Opiekuna: otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego.


kontakt: 71 377 88 88

Zdjęcie ogłoszenia nr 22238
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: premia, opieka, opiekun, niemcyPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm