dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 20-11-2018, 14:38:16
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: Regess

Polska firma budowlana Regess Sp. z o.o o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która od 10 lat realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii, poszukuje

PRACOWNIKA PRODUKCJI PREFABRYKATÓW/ ZBROJARZA Z UMIEJĘTNOŚCIĄ SPAWANIA

Praca w Belgii, miejscowość Sint Truiden

Opis stanowiska:

- praca w fabryce przy produkcji i spawaniu migomatem zbrojeń, prefabrykatów i form do odlewów;
- sterowanie komputerowe;
- 10-11 h dziennie (ok. 50 godzin tygodniowo);
- 17-19 Euro netto/h;
- praca na stałe jako podwykonawca na własnej działalności gospodarczej.

Wymagania:

- umiejętność spawania zbrojeń (uprawnienia nie są wymagane);
- znajomość języka angielski lub niemiecki pozwalająca zrozumieć polecenia;
- mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych;
- własne auto na wyjazd.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: anna.gryszczuk@regess.eu

Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.

Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Aby móc z nami pracować, musisz posiadać własną działalność gospodarczą. Zapewniamy jednak, że zajmiemy się wszystkimi formalnościami i „poprowadzimy” Ciebie za rękę. Z nami tylko zyskasz!

Podwykonawco pamiętaj!
Buduj razem z firmą budowlaną Regess, która posiada własny kapitał i zabezpieczenia majątkowe. Oznacza to, że otrzymasz swoje wynagrodzenie w terminie - niezależnie od tego, kiedy inwestor wypłaci nam transze.

kontakt: 507928204

wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"

słowa kluczowe ogłoszenia:

Polub OLAWA.COM

Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm