dział: RÓŻNE
kategoria: różne sprzedam
data: 21-04-2018, 11:35:52
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Wola
dodający ogłoszenie: puh intia
wizytówka oferenta i aktualne ogłoszenia

DLA WYJEŻDŻAJĄCYCH ZA GRANICĘ - jeżeli planują Państwo wyjazd za granicę np. na wycieczkę, wczasy, czy do pracy, to warto rozważyć zainstalowanie na komputerze lub smartfonie aplikacji komputerowej FREEDOME.

Dwie jej funkcje pomocne za granicą to :

- możliwość zmiany lokalizacji na inny kraj
- ochrona urządzeń przed niezabezpieczonymi sieciami Wi-Fi

Obie w/w funkcje bardzo przydatne okażą się za granicą. Pierwsza pozwoli zmienić lokalizację na Polskę co pozwoli korzystać z zasobów polskiego internetu, także tych serwisów i portali z blokadą geograficzną obejmującą tylko Polskę. Fizycznie będziemy za granicą, ale wirtualnie w kraju. A zatem bezpiecznie można zalogować się np. do banku w Polsce, do konta e-mail, do serwisów ogłoszeniowych, do serwisów telewizyjnych i radiowych itp.

Bezpieczeństwo logowania wzmocni druga funkcja. Za granicą bardzo często korzystamy z sieci Wi-Fi np. w hotelu. Aplikacja Freedome ochroni urządzenia przed niezabezpieczonymi Wi-Fi tworząc prywatny kanał VPN, który uniemożliwi podglądanie czynności wykonywanych w internecie.

To tylko dwie funkcje aplikacji Freedome. Informacje o innych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.intia.pl/komputery/ Znajdą tam też Państwo wersję testową VIP na pięć dni.

Oficjalna cena aplikacji na trzy urządzenia (stacjonarne, mobilne) i na jeden rok to 208 zł. U nas można kupić w cenie 139 zł.

Dla wyjeżdżających za granicę zalecamy skorzystanie z serwisu internetowego www.tamjestem.pl który może uratować zdrowie i życie w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia skutkującego utratą przytomności.

kontakt: 799118191

Zdjęcie ogłoszenia nr 20200
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "różne sprzedam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "RÓŻNE"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia:Polub OLAWA.COM


Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm