dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 23-02-2018, 17:02:01
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: sky Personal

O naszej firmie:

Zaufany Partner bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje prace dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorów CNC, malarzy na terenie Niemiec.

Arbeitsgebar für qualifizierte Fach- und Führungskräfte.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancja sukcesu.
Nie czekaj i znajdź prace już dziś!

Dla każdego kandydata dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczęcia pracy odpowiadający kandydatowi.

Opis stanowiska:
·Budowa, naprawa i montaż konstrukcji metalowych
·Ogólne prace ślusarskie
·Przecinanie, gwintowanie, obróbka rur oraz części metalowych

Wymagania:
Minimum 2 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie
Komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd (mile widziane)

Nasza oferta:
· niemiecka umowa o prace na niemieckich warunkach
· długoterminowy kontrakt
· umowy na czas nieokreślony
· atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki
· możliwe nadgodziny
· zakwaterowanie płatne zorganizowane przez pracodawcę
· wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika
· możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
· pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
· opieka koordynatora polskojęzycznego

Z góry serdecznie dziękuje za Państwa aplikacje!

Julita Mucha
Telefon: +49 5242 97606-0
Fax: +49 5242 97606-99
Mobil: +49 1590 45 27 279
Mobil: +49 172 826 94 04
j.mucha@sky-personal.de
praca@sky-personal.de

sky Personal
Inh. Alexander Geworsky
Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück

www.sky-personal.de

cena: 1 zł
kontakt: +49 5242 97606-0

Zdjęcie ogłoszenia nr 19650
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"

słowa kluczowe ogłoszenia:

Polub OLAWA.COM

Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm