dział: USŁUGI
kategoria: usługi inne
data: 15-01-2018, 08:58:53
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Wola
dodający ogłoszenie: puh intia
wizytówka oferenta i aktualne ogłoszenia

DLA WYJEŻDŻAJĄCYCH ZA GRANICĘ - Będąc za granicą na pewno będziemy chcieli sprawdzić stan konta, wydatki i stan limitu karty kredytowej, będziemy chcieli wysłać zdjęcia czy pogadać z kim z rodziny. Istnieje zatem spora szansa, że będziemy korzystać z publicznie dostępnych sieci Wi-Fi np. w hotelu, restauracji, pubie. W związku z tym warto pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim o tym, że sieci Wi-Fi nie zawsze są zabezpieczone i w związku z tym istnieje ryzyko, że nasze logowanie do banku będą mogły podejrzeć inne osoby. Należy pamiętać i o tym, że nie wszędzie dostępny jest SKYPE i w związku z tym rozmowa z rodziną stanie się niemożliwa.

Można temu zaradzić. Wystarczy zainstalować na urządzeniach aplikację FREEDOME i już bezpiecznie logować się do banku w Polsce, czy też bez przeszkód korzystać ze SKYPE.

Aplikacja FREEDOME pozwoli także oglądać krajową telewizję, słuchać polskich stacji radiowych, czy po prostu korzystać z zasobów internetowych w Polsce. Wykorzystując FREEDOME jesteśmy fizycznie za granicą ale wirtualnie w kraju.

FREEDOME zapewnia również bezpieczeństwo kontaktów biznesowych. Wymiana informacji pomiędzy firmą a pracownikiem zostanie zaszyfrowana. Wiadomość e-mail wysłaną za pomocą ogólnego internetu można porównać do kartki pocztowej którą wszyscy mogą przeczytać. Wiadomość e-mail wysłana za pomocą FREEDOME jest jak list polecony który przeczytać może tylko adresat.

Należy pamiętać również i o tym, że aplikacja FREEDOME chroni urządzenia przed hakerami, szkodliwymi stronami internetowymi, pozwala pozostać anonimowym w sieci. Nawet dostawca internetu nie będzie wiedział gdzie jesteśmy i co robimy w internecie.

Więcej informacji o FREEDOME można znaleźć tutaj : intia.pl/komputery/ Jeżeli zechcą Państwo przetestować aplikację to prosimy o kontakt.

Polecamy Państwu rozważenie skorzystania z wirtualnego nieśmiertelnika czyli serwisu internetowego tamjestem.pl może być pomocny za granicą.

kontakt: 799118191

Zdjęcie ogłoszenia nr 19524
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "usługi inne"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "USŁUGI"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia:Polub OLAWA.COM


Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm