dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 17-12-2017, 12:16:21
lokalizacja dodającego ogłoszenie: zagranica
dodający ogłoszenie: Medipe


Opieka nad Seniorami, 1400 Euro! + 400 Euro premii świątecznej!

Zlecenie nr 22176
Potrzebny Opiekun do starszego małżeństwa
Data wyjazdu 09.12. 2017 – 09.01.2018
Miejscowość: Lemgo (okolice Bielefeld)
Stawka: 1400 € + 400 € premia świąteczna

O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Państwo Anna i Friedrich czekają na Opiekuna, który wesprze ich w życiu codziennym. Pani Anna jest po przebytym udarze i porusza się na wózku inwalidzkim. Codziennie do Pani przychodzi zewnętrzna opieka medyczna i wykonuje kąpiel oraz czynności pielęgnacyjne, pomaga również w przesadzaniu z łóżka na wózek i odwrotnie. Opiekun musi wesprzeć Podopieczną podczas jedzenia i przebierania.
Pan Friedrich waży 60 kg, przebył udar i porusza się na wózku inwalidzkim. Trzeba go wspierać podczas przesiadania się i kąpieli. Podopieczny dobrze komunikuje się z innymi osobami. Do Państwa przychodzą terapeuci oraz pomoc domowa, która również może pomagać w zakupach.

Obowiązki
Do obowiązków Opiekuna, oprócz otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe
Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym, w centrum miasta. Do sklepu jest poniżej 15 minut piechotą. Dla Opiekuna przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką i balkonem. Do dyspozycji jest również TV, radio oraz Internet. W mieszkaniu jest kot – trzeba go nakarmić raz dziennie.

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, premia świąteczna 400Euro!
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com


Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).
kontakt: 71 377 88 88

Zdjęcie ogłoszenia nr 19267
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia:Polub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2017 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm