dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 17-12-2017, 12:16:21
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Powiat Oława
dodający ogłoszenie: Promedica24


Stawka 1200GBP/miesiąc Wyjazd: początkiem grudnia min na 2 miesiące. Lokalizacja: okolice Derbyshire. Opieka nad Panią Bernadette. Pani ma 91 lat i jest bardzo pozytywną i uczynną osoba. Bardzo lubi pomagać i być angażowana w codzienne czynności. Co więcej, jest bardzo towarzyska i lubi rozmawiać. Pani Bernadette miała pękniętą miednicę i biodro, co uniemożliwia jej poruszanie się o własnych siłach dlatego korzysta z wózka inwalidzkiego. Ma również problemy z pamięcią krótkotrwałą i cierpi na nadciśnienie. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach: przygotowanie posiłków, sprzątanie, przypominanie o lekarstwach, pomoc przy ubieraniu i higienie. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój i dostęp do Internetu. Zadzwoń: 789 218 034. Promedica24 zaprasza!”


kontakt: +48 789 218 034

Zdjęcie ogłoszenia nr 19262
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: opiekunka osób starszychPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2017 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm