dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 23-10-2017, 13:09:27
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Oława
dodający ogłoszenie: OH KINO Obsługa widza


OH KINO Oława- Pracownik Obsługi Widza poszukiwany!

Interesujesz się filmami? Lubisz pracę w zespole? Aplikuj!:)
Jeśli lubisz kino, studiujesz dziennie/zaocznie i chciałbyś pogodzić studia z pracą (elastyczny grafik), złapać pierwsze doświadczenie w pracy z Klientem, mieć frajdę z Pracy z młodymi ludźmi, a przy okazji czerpać przyjemność z oglądania filmów (bilety pracownicze), zniżek na popcorn i colę, to zachęcam do kontaktu! :) Uwaga! Początek pracy przewidywany na połowę listopada!

Wyślij nam swoje z tytułem " Obsługa widza- Oława" na rekrutacja@ohkino.pl


kontakt: 505829504

Zdjęcie ogłoszenia nr 18762
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: obsługa widza, kino, kontakt z klientemPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2017 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm