dział: PRACA
kategoria: praca za granicą
data: 24-09-2017, 21:02:55
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: Medipe


Opieka nad Seniorem, 1500 Euro! Vlotho
Zlecenie nr 20559
Potrzebny Opiekun do Pana Horsta
Data wyjazdu: od 28.09 – 28.11.2017
Miejscowość: Vlotho
Stawka: 1500 €
O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Podopieczny – Pan Horst jest w wieku 75 lat, mierzy 170 cm wzrostu i waży około 70-75kg. Podopieczny choruje na osłabienie starcze, depresję, cukrzycę oraz inkontynencję, jest połowicznie sparaliżowany, komunikuje się ogólnie dobrze, mówi cicho, mogą występować częściowe trudności ze zrozumieniem – czasami kilka razy trzeba powtarzać przekazywane mu informacje. Ma częściowo zaburzoną orientację czasowo- przestrzenną.
Pan porusza się na wózku inwalidzkim – może chwilę ustać samodzielnie, ale wymaga wsparcia przy przechodzeniu z łóżka na wózek inwalidzki i odwrotnie. W domu porusza się samodzielnie przy pomocy wózka inwalidzkiego, na zewnątrz potrzebuje wsparcia. Wsparcia wymaga także podczas kąpieli, ubierania oraz rozbierania i przy ogólnych czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych.
Ma założony cewnik – do obowiązków Opiekuna należy opróżnianie woreczka – pozostałe czynności przy cewniku wykonują służby medyczne. Je i pije samodzielnie. Obecnie nie ma informacji, aby budził się w nocy (w razie nagłych wypadków w nocy do Podopiecznego wstanie żona).
Prowadzone terapie: fizjoterapeuta oraz ergoterapeuta (przychodzą do domu).
Sprzęty do dyspozycji: wózek inwalidzki, krzesełko kąpielowe oraz łóżko medyczne.

Obowiązki
Do obowiązków Opiekuna, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie oraz spacery.

Warunki mieszkaniowe
Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekuna jest osobny pokój z łazienką i TV oraz dostęp do Internetu. Na zakupy jeździ się z małżonką Podopiecznego samochodem. Ponadto do dyspozycji będzie rower.

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami
• Dobra znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com


Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).


kontakt: 71 377 88 88

Zdjęcie ogłoszenia nr 18628
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca za granicą"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: opieka nad seniorem, 1500 euro! vlothoPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2017 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm