dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 24-09-2017, 21:02:55
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Oława
dodający ogłoszenie: Doradca Klienta Biznesowego

Futuro Finance udowadnia, że dzięki rzetelności i wysokiej jakości usług można osiągnąć sukces. Oferty największych banków, oddziały w całej Polsce, rozwój sieci franczyzowej i najnowocześniejsze biura. Od 7 lat tworzymy nową jakość w branży finansowej. Wzmożony rozwój wymaga aktywnej rekrutacji Specjalistów.

Poznaj nas i dowiedz się więcej na www.worklevelup.pl
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków Specjalisty:

budowa własnego portfela Klientów,
podtrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
rozpoznanie potrzeb i doradztwo w zakresie sprzedaży produktów kredytowych,
wsparcie Klienta na każdym etapie pozyskania finansowania,
realizacja planów sprzedażowych.

Wyróżniki Doradcy:

prawo jazdy kat.B,
determinacja w dążeniu do realizacji celu,
umiejętność pracy w zespole,
perfekcyjna organizacja pracy,
nastawienie na rozwój i chęć podnoszenia kwalifikacji,
pasja – nie tylko do pracy,
mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub sprzedaży.

Pracownicy są największą wartością Futuro Finance, dlatego gwarantujemy:

stabilność zatrudnienia: umowę o pracę na czas nieokreślony,
bezpieczeństwo finansowe: stałą podstawę + wysokie prowizje,
work-life balance:pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godz. 9-17,
permanentny rozwój: możliwość awansowania w strukturach firmy,
bogaty pakiet banefitów: opiekę medyczną LuxMed dla wszystkich członków rodziny, ubezpieczenie grupowe PZU i kartę MultiSport,
narzędzia do pracy: laptop, telefon, dostęp do floty samochodów,
profesjonalne wdrożenie do pracy i kompleksową ofertę szkoleń,
nowoczesne biura w atrakcyjnych lokalizacjach.

Z doświadczenia wiemy, że nie powinniśmy odkładać rzeczy na później, dlatego APLIKUJ już teraz!

Zapraszamy Cię do podjęcia wyzwania z Futuro Finance. Dołącz do naszego zespołu!

Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

kontakt: 798876718

Zdjęcie ogłoszenia nr 18605
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"

słowa kluczowe ogłoszenia:

Polub OLAWA.COM

Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2017 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm