dział: PRACA
kategoria: staże, praktyki
data: 24-09-2017, 21:02:55
lokalizacja dodającego ogłoszenie: Oława
dodający ogłoszenie: STAŻ-Studio Reklamy WENAStudio Reklamy Wena w Oławie, w związku z intensywnym rozwojem,za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Oławie przyjmie stażystę do pracy w siedzibie firmy w dziale reklamy zewnętrznej.

Obowiązki:

- wyszukiwanie lokalizacji pod reklamę zewnętrzną,
- prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
- utrzymywanie pozytywnych kontaktów z klientami,
- ogólne prace biurowe,

Wymagania:

- możliwość podjęcia stażu
- prawo jazdy kat. B,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
- mile widziana znajomość programu Corel Draw (warunek niekonieczny)
- dyspozycyjność i komunikatywność,
- wysoka kultura osobista.

Po odbyciu stażu oferujemy stabilną pracę. Osoby zainteresowane prosimy o przesłane CV i listu motywacyjnego na adres magdalena.gasiorowska@wenareklamy.pl wraz z następującą klauzurą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

kontakt: 713033580

Zdjęcie ogłoszenia nr 18567
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "staże, praktyki"
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia:Polub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2017 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm