dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 22-08-2017, 11:13:40
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: Medipe


Zlecenie nr 19562
Potrzebny Opiekun do Pana Horsta
Data wyjazdu: 24.08 – 24.10.2017
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy
Stawka: 1200 Euro + 50 Euro premii za drugą osobę + 200 Euro premii letniej!

O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Pan Horst ma 86 lat, cierpi na początkującą demencję, chorobę Parkinsona oraz inkontynencję. Mówi cicho, ma osłabiony słuch i wzrok, orientacja czasowo-przestrzenna jest zaburzona. Porusza się na wózku inwalidzkim – trzeba go wspierać przy wstawaniu, przechodzeniu na wózek oraz siadaniu. Pacjent potrzebuje wsparcia przy czynnościach higienicznych, tj. goleniu, pielęgnacji skóry oraz stóp i kąpaniu. Ze względu na inkontynencję nosi pielucho-majtki. W nocy się budzi i wymaga wtedy wsparcia Opiekuna. Sprzęty dostępne w domu to: wózek inwalidzki, podwyższenie toalety, łóżko medyczne.
Obowiązki
Do obowiązków Opiekuna, oprócz otoczenia Pacjenta całkowitą opieką i wsparciem, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.
Warunki mieszkaniowe
Pacjent mieszka w mieszkaniu w centrum miasta z żoną, która nie wymaga opieki. Do sklepu jest ok. 15 minut pieszo. Dla Opiekuna przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z TV, tania linia telefoniczna do Polski oraz dostęp do Internetu.
Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
Pracuj w okresie wakacyjnym i zyskaj dodatkowe 200 Euro premii!
Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 17 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com


Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).


kontakt: 17 377 88 88

Zdjęcie ogłoszenia nr 18192
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: praca opiekunka niemcyPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2017 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm