dział: PRACA
kategoria: praca dam
data: 22-08-2017, 11:13:40
lokalizacja dodającego ogłoszenie: woj. Dolnosląskie
dodający ogłoszenie: Medipe


Seniorka do opieki, 1200€ + 200€ premii + 50€ za szybki wyjazd, Lengede
O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Seniorka do opieki, 1200 Euro + 200 Euro wakacyjnej premii + 50 Euro za szybki wyjazd, Lengede

Nr ref. 19352

Oferta pracy:
Pani Margarete ma 81 lat, przyznany pierwszy stopień chorobowy, choruje na depresję, jest ogólnie osłabiona. Porusza się przy balkoniku, ma tendencją do zapominania i dlatego czasami co godzinę korzysta z toalety. Rodzina przyjeżdża raz lub dwa razy w miesiącu. We wtorek i czwartek Podopieczna uczęszcza na zajęcia dla seniorów, gdzie przebywa od godziny 09.00 do 16.00. W te dni Opiekun/ka ma dużo czasu wolnego dla siebie.

Zadania Opiekunki/na:
Do zadań Opiekunki/na należy wspieranie Podopiecznej przy pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów, pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, organizacja czasu wolnego.

Lokalizacja:
Lengede, Niemcy

Pacjentka mieszka sama w mieszkaniu. Do sklepu jest ok. 15min pieszo. Dla Opiekuna/ki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój, dostęp do Internetu, istnieje możliwość palenia na zewnątrz.

Nasza oferta:
Rozpoczęcie pracy od 31.07. do 30.09.2017

Pracuj w okresie wakacyjnym i zyskaj dodatkowe 200 € premii!

· Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
· Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
· Pomoc w organizacji podróży
· Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
· Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

Wymagania:
· Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
· Dobra znajomość języka niemieckiego
· Mile widziane prawo jazdy kat. B

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA:
Tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe!

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).


cena: 1 zł
kontakt: 71 377 88 88

Zdjęcie ogłoszenia nr 18111
drukuj
wszystkie ogłoszenia w kategorii: "praca dam "
wszystkie ogłoszenia w dziale: "PRACA"
powrót do strony głównej

słowa kluczowe ogłoszenia: opiekunkaPolub OLAWA.COM


Bądź ostrożny odpowiadając na oferty pracy, w których anonimowi* ogłoszeniodawcy proszą Cię o przesłanie szczegółowych danych osobowych – w tym: numeru dowodu osobistego, jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu lub swoich zdjęć. Bądź czujny jeśli żądają opłacenia z góry kosztów procesu rekrutacji, biletów, noclegów lub materiałów (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp. Nie wysyłaj żadnych wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, uważaj także na przesłane linki plików do pobrania internetu. Nie dokonuj żadnych przelewów bankowych, nawet na niewielkie kwoty (1 grosz). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych. Bądź też ostrożny jeśli ogłoszeniodawcy/firmy, jako tel. kontaktowy podają numery możliwe (złote) np. 11111111, 77777777 i kombinacje.

Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy!!!

* posługujący się zamiast nazwą firmy jedynie imieniem i nazwiskiem, z reguły odpowiadającym adresowi e-mail w ogłoszeniu, posługujący się nr telefonu 'wiarygodnie wyglądającym' ale nie odpowiadającym.

W przypadku takiej sytacji prosimy zgłosić naruszenie pod nr tel 601 77 26 22.

Ostrzeżenie to, jest ogólną wskazówką dla poszukujących pracy i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.

Dodaj nowe ogłoszenie Dodaj firmę do katalogu
Ogłoszenia: powiat, gmina i miasto Oława i Jelcz - Laskowice oraz gmina Domaniów

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2017 | regulamin | polityka prywatności | mapa strony | rejestracja | zaawansowane usługi | kontakt | reklama | katalog firm